logoForestPC
Київ, вул. Дніпроводська,1. Тел.044 334 61 04

Технології

logo_appartment

Технології

Новий житловий квартал порадує своїх жителів абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загального концепту забудови до найдрібніших деталей.
  
Рівень оздоблення квартир спроектований згідно з усіма європейськими стандартами. Комфортні і зручні планування кухонь, оптимальні розміри і розташування кімнат, а також місткий санвузол – все це новий комплекс з новими можливостями.
  
В ході будівництва використовуються виключно безпечні та кращі екологічно чисті матеріали.
  
Невелика вартість комунальних послуг досягається застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій, утепленням фасадів і індивідуальним опаленням.

Двоконтурний індивідуальний газовий котел Protherm, розроблений німецькими інженерами, виробляється в Європі з кращих матеріалів з використанням інноваційних технологій.Не вимогливий до якості води і стійко працює при мінімальному тиску газу. Захист від замерзання і перегріву. Вбудований циркуляційний насос з автоматичним відводом повітря. Мідний теплообмінник дозволяє котлу довго служити своїм господарям, а численні датчики безпеки забезпечують стабільну і безперебійну роботу.

Гладка гіпсова штукатурка “Knauf” під чистове оздоблення”.

Високоякісна стяжка підлоги під лазерний рівень, готова під будь-яке підлогове покриття.

Сталеві панельні радіатори «Caloree» виготовляються відповідно до норм EN 442 з використанням новітніх технологій виробництва радіаторів наявних в ЄС. Встановлені терморегулятори дозволять регулювати температуру панелей і теплої підлоги за допомогою термостата з вказаною на ньому шкалою.

Віконні ПВХ системи «REHAU» виробляються за німецькою технологією, а 5-камерна профільна система з 2-х камерним склопакетом забезпечує надійний захист Вашого житла від протягу, морозів і надмірної вологості. Енергопакет – енергозберігаюча плівка і накачані аргоном камери, крім збереження домашнього тепла, значно знизять рівень проникнення стороннього зовнішнього шуму.

У квартиру заведена електрична мідна проводка, Internet і TV.

Встановлені лічильники: електро- та водопостачання.

Вхідні протиударні двері виробляються в Україні з посиленого металу, шумоізоляція – мінеральна вата (вогнестійкість 30 хв). Два якісних замки.

На фасадах будинків комплексу вироблено якісне утеплення німецьким брендом «Сарагоl». Фасадна силіконова, що не вбирає воду і стійка до вигорання, довговічна штукатурка буде надійним захистом наших будинків на багато років.

Замовити дзвінок