logoForestPC
Київ, вул. Дніпроводська,1. Тел.044 334 61 04
використовуйте<br> скролл
використовуйте
скролл

Про комплекс

Комплекс «Forest Park» – новий формат нерухомості у Києві. Це сучасна альтернатива квартир “на асфальті”, для тих, кому важливі комфортне життя в оточенні природи, чисте повітря та екологія.

Територія

Життя тут тече спокійно та врівноважено, так як все необхідне можна знайти на території комплексу: міні-супермаркети, кафе, медичний центр, аптеки, відділення банку, фітнес-клуб, міні бізнес-центр . Атмосфера жилого комплексу максимально сприяє душевному спокою.

Безпека

Комплекс «Forest Park» – житловий комплекс відкритого типу, з постами охорони, системою домофонізації, 24-годинним відеоспостереженням, де спокій власників забезпечує постійне патрулювання території службою безпеки комплексу.

Дитячий майданчик

Щасливе та веселе дитинство наших малюків, їхні посмішки та дзвінкий сміх- це те, чим ми можемо тішитися i те що завжди піднімає нам настрій.

Для дітей мешканцiв ЖК «Forest Park» будуть встановлені дитячі майданчики з різноманiтними сучасними ігровими зонами, в тому числі і для самих маленьких.

Батьки будуть впевнені в безпеці своїх дітей, оскільки територія житлового комплексу знаходиться під цілодобовою охороною.

Парковка

Парковка обладнана сучасною системою відеоспостереження 24 години на добу, тому варіанти викрадення і заподіяння шкоди вашому автомобілю ВИКЛЮЧЕНІ.

Спорт. майданчик

В комплексі «Forest Park» запроектований сучасний спортивний майданчик. Це по суті універсальний міні-стадіон, який буде функціонувати взимку та влітку, та дозволить займатися спортом цілий рік. Дорослі та діти зможуть займатися активними видами спорту або присвятити час йозі та фітнесу.

Замовити дзвінок